Led szalag vezérlők, Led szalag vezérlők jel
Led szalag jelerősítő RGB. 12V, 144W, 3*4A. Life Light Led 2 év garancia!
| Cikkszám | LLJELSZ144W |
| Feszültség | 12V;24V |
| Fogyasztás | 1W |
| Szín | RGB |
| Védettség | IP20 |
| Méret | 64*129*24 mm |
| Foglalat | Beépíthető |
| Garancia | 12 hónap |
| Fény- és teljesítménymérési jegyzőkönyv | Letöltés |
Jel erősítő RGB vezérlőkhöz, Led szalaghoz vagy fényerőszabályzóhoz. Led szalag jelerősítő RGB. 12V, 144W, 3*4A. 144 wattal lehet bővíteni a vezérlő vagy a dimmer teljesítményét! A használati utasítás a dobozban és legalul a termék alatt, a Fény- és teljesítménymérési jegyzőkönyv, Letöltés menüpontban is megtalálható! Life Light Led 2 év garancia!
Készletinfó
| Teljes készlet | ✓ | 44 db |
1750 Ft + ÁFA (2222 Ft)
Az akció csak 2026-05-17 és 2026-12-31 között érvényes!
